آیا خرید VPN ارزان لزوما خوب است؟

Cheap VPN Good VPN

VPN ارزان =  VPN خوب؟

در بیشتر موارد کیفیت محصولات یا سرویس های با افزایش قیمت بالا می رود. اگر شما یک محصول چینی ارزان قیمت بخرید به جای یک محصول گران، کیفیت آن ممکنه به سرعت از بین برود. آیا این در مورد سرویس VPN یا کریو ارزان قیمت نیز همینطور است؟ ما اینطور فکر نمی کنیم و چند مثال برای آن خواهیم زد!

Cheap VPN Good VPN

VPN ارزان = VPN بد؟

نه! قطعا نه، اگر شما یک سرویس شناخته شده یا قابل اعتماد را انتخاب کرده اید. شما می توانید VPN های ارزان و نیز کریو ارزان را به صورت رایگان را بدون هیچ تعهدی امتحان کنید .

در اینجا گفته می شود! اجازه بدهید با چیزی شروع کنیم که ممکن است شما به خوبی بدانید. Netflix .

گران قیمت مانند iTunes جایی که شما فیلم خریداری می کنید یا HBO ؟ در مورد Spotify چطور؟ رایگان و مطمئنا عالی است! یا شاید Hulu؟ بازم سرویس رایگان و مانند ارزانترین VPN به سادگی عالی است. اما اینها همه موارد نیستند.

VPN گران =عالی؟ جواب منفی است …

اما اجازه بدهید نگاهی به طرف مقابل بیندازیم. چیزهای گران. آیا همه چیزهای گران ارزش پولی که پرداخت می کنید را دارند؟ در اینجا سرویس های کریو VPN بسیاری برای خرید وجود دارند. بیشتر آنها قیمت های بالایی دارند. باید بررسی کنید که آیا سرعت های بالایی ارائه می دهند؟ این سرویس ها از چه کشورهایی عرضه می شود؟ با این حال، در واقع در بیشتر موارد آنها سرویسهای با سرعت های بسیار بسیار پایینی ارائه می دهند.

اجازه بدهید نگاهی به جهان بیرون از VPN بیندازیم. محصولات Apple. ما انکار نمی کنیم که آنها فوق العاده هستند. اما آیا واقعا آنها خیلی بهتر، قوی تر، گران تر هستند که تفاوت قیمت را توجیه کند؟

به طور خلاصه، همانطور که گفتیم در موارد زیادی شما چیزی را که بابت آن بهایی را پرداخت کرده اید را بدست می آورید. با این حال VPN یکی از آن چیزها نیست. گاهی با امتحان برخی خدمات عالی و قابل اعتماد می توانید ارزانترین VPN را بیابید که یک VPN عالی باشد.

خرید VPN و خرید کریو در parsvpn.net