همه افراد به خرید VPN کریو نیاز دارند

everyone must buy vpn

فرقی نمی کند که در ایالات متحده، بریتانیا، لهستان، چین، روسیه یا ایران زندگی می کنید. در هر کدام از این کشورها و تقریبا تمام کشورهایی که به آنها اشاره نشده است هر کسی که از اینترنت استفاده می کند نیاز به خرید VPN و خرید کریو از سایت هایی مانند tapriaexport دارد.

everyone must buy vpn

هر چقدر زودتر متوجه آن بشوید، بهتر است. البته دلایل و تاثیر عدم استفاده و خرید VPN کریو در هر کشوری متفاوت است. با این حال این چیزی نیست که شما امتحان کنید.

ابتدا، دولت در کشورهایی مانند ایران، چین، روسیه و دیگر کشورهای میخواهند بر روی جیزی که جامعه فکر می کند و درک می کند تاثیر داشته باشند. نظرات و دیدگاه عمومی چیست. هر کسی می داند تحت تاثیر قرار دادن رسانه های محلی، تلویزیون، رادیو و غیره بسیار آسان است. داستان کمی متفاوت است اگر صحبت از اینترنت باشد .مانند روزهای سختی که برای کاربران اینترنت در چین وجود دارد.

سرویس هایی مانند parsvpn که ناشناس ماندن را ارائه می دهند بسیار ضروری اند.

ACTA, SOPA, GCHQ, NSA- اینها اصطلاحات شناخته شده ای برای مردم آمریکا و اروپا هستند. در مورد بسیاری از آنها بارها صحبت شده است. اگر شما واقعا می خواهید که حریم خصوصی امنی داشته باشید و ناشناس بمانید زمانیکه آنلاین هستید چه می کنید. اگر شما بخواهید یک انتخاب واقعی در مورد چیزهایی که با دیگران به اشتراک می گذارید داشته باشید، باز هم باید از سرویس هایی مانند VPN و کریو که IP شما را مخفی می کنند استفاده کنید.

ما لهستان را نیز ذکر کردیم. در کنار دلایل آشکاری که در بالا بیان شد، لهستانی ها مشکل دیگری نیز دارند. قمار آنلاین در لهستان عملا غیرقانونی است. اگر شما بخواهید یکی از سرویس های محبوب را با “BET” با نام خودتان، استفاده کنید زود یا دیر هدف تحقیق قرار می گیرید. اکنون بیش از 1000 نفر تحت بررسی اند به خاطر اینکه به صورت آنلاین قمار کرده اند. آدرس IP واقعی آنها اولین چیزی است که Custom Service در مقابل آنها استفاده می کند.

 

خرید VPN و خرید کریو در parsvpn.net