خرید چه VPN ای برای من مناسب است؟

Suitable VPN

امروز سعی می کنیم این سوال نسبتا ساده را پاسخ دهیم، خرید چه VPN برای من مناسب است؟

Suitable VPN

اگرچه این سوال به نظر بسیار آسان می رسد پاسخ صریح کمی پیچیده تر است. با این حال، در اینجا ما سعی می کنیم به شما نشان دهیم که چه VPN برای کار شما مناسب است.

بهتر است با برخی سوالات اضافی شورع کنیم.

  • چرا از VPN خرید میکنم برای چه هدفی؟
  • برای چه دستگاهی VPN را استفاده خواهم کرد؟
  • چه پروتکل های VPN باید استفاده کنم؟
  • کجا باید از VPN استفاده کنم؟
  • آیا خرید کریو مناسب است؟

اگر بعد از خواندن مطالب این صفحه باز هم برای انتخاب VPN یا کریو دچار شک بودید می توانید از چت های انلاین سرویس های VPN سوالات خود را بپرسید. برای اینکه پروسه آسانتر و مفیدتر پیش برود سوالات بالا را پاسخ دهید. اکنون اصول اولیه را پوشش داده ایم اجازه بدهید ، بر اساس پاسخ هایی برای این سوالات مثالهایی بزنیم.

 

چرا کریو VPN خرید و استفاده می کنیم؟

اگر شما می خواهید کریو VPN خرید و استفاده کنید برای اینکه آدرس IP خود ، فعالیتهای آنلاین خود و هویت واقعی  خود (این می تواند از طریق آدرس IP و موقعیت فیزیکی فاش شود) را پنهان کنید، همه طرحهای VPN مفید خواهند بود، با این حال تفاوت هایی در جزئیات وجود دارد.

از سوی دیگر اگر اولویت شما دسترسی به سایتهای خاص و سرویس هایی است که در موقعیت مکانی شما در دسترس نیستند، صرفا برای محدودیت های منطقه ای، همه چیزی که شما نیاز دارید سرورهای VPN هستند که در موقعیت های مکانی خاص وجود دارند. برای مثال، اگر شما بخواهید سایت Netflix یا Hulu را در ایالات متحده مشاهده کنید شما به VPN نیاز دارید که در ایالات متحده مستقر باشد یا اینکه سرور آدرس IP شما را با یک آدرس IP در ایالات متحده جایگزین کند.

VPN برای چه دستگاهی استفاده خواهد شد؟

پیش از همه چیز اطمینان حاصل کنید که دستگاه شما اتصالات VPN را پشتیبانی می کند. اگر شما برای تماشای برنامه های Netflix و HBO بر روی تلویزیون یا کنسول بازی از VPN استفاده می کنید ممکن از به طرز نا خوشایندی از اینکه دستگاه شما VPN را ساپورت نمی کند سورپرایز شوید. به این معنی است که VPN به هیچ وجه قابل استفاده نخواهد بود (نگران نباشید برای این چنین موقعیت هایی سرویس های Smart DNS وجود دارد!)

 

 

اگر شما می دانید که دستگاه شما پشتیبانی از VPN ها را انجام می دهد، زمان آن است که برای پروتکل ها تصمیم بگیرید.

چه پروتکل VPN و کجا مورد استفاده خواهد بود؟

آیا به خاطر دارید که در بخش قبل در مورد تفاوت در جزئیات گفته شد؟ این نگرانی برای برخی وجود دارد برای اینکه در کشورهای خاص مجبور به استفاده از برخی پروتکل های خاص هستند. اجازه بدهید به همینجا بسنده کنیم.

پروتکل VPN به طور کلی روشی است که تونل VPN شما ایجاد شده است و داده ها رمزگذاری شده اند. کمپانی های مختلف با نرم افزارهای مختلف برای ایده VPN آمده اند. از آنجاییکه در حال حاضر در بیشتر موارد شما می توانید از PPTP، L2TP/IPsec، SSTP، OpenVPN و پروتکل های SoftEther VPN استفاده کنید.

اگر شما متوجه مشکلاتی با پروتکل خاص شده باشید دلایل پشت آن ممکن است سیاست های کلی کشور یا ISP شما باشد. برای مثال، این همیشه غیر ممکن است که از OpenVPN در کشور چین استفاده کنید. همچنین، برخی از پروتکل ها مانند SSTP ویژه سیستم های خاصی هستند. SSTP تنها می تواند در ویندوزهای ویستا 7، 8، 10 به کار رود.

در خرید کریو و خرید VPN از parsvpn.net آخرین چیزی که در مورد VPN ها مورد توجه است سرعت است یا باید بگوییم پهنای باند. اگرچه همه سرورهای VPN کریو سرعت خوبی دارند اما پهنای باند تا 1 گیگابیت در ثانیه برای هر کار پیشنهاد بهتری است، اما شما در برخی موارد متوجه خواهید شد که پهنای باند شما در حال استفاده از VPN کند تر از زمانی کار می کند که از VPN استفاده نمی کنید. دلیل آن ساده است. اتصال VPN اتصال مستقیمی بین شما و سرور VPN نیست. در واقع این اتصال از طریق سرورهای واسطه بسیاری عبور می کند. هر چه قدر دورتر باشیید، سرورهایی که باید از آنها بگذرند بیشتر می شوند (این همچنین دلیل این است که داده های VPN رمزگذاری می شوند) و روی هم رفته پهنای باند پایین تر ازاتصال است. به همین دلیل است که بهتر است سروری را انتخاب کنید که به شما نزدیکترین است.

به یاد داشته باشید، اگر دستگاه شما VPN یا کریو را پشتیبانی نمی کند شما همیشه می توانید از Smart DNS استفاده کنید برای اینکه بتوانید از سایتهای مسدود شده استفاده کنید.

 

خرید VPN و خرید کریو در parsvpn.net